Kluby majú veľký záujem o Reinharta. Bude Eichel vymenený pred draftom?

Mená Sam Reinhart a Jack Eichel patria v hokejovom Buffale medzi najdôležitejšie. Trápiaca sa organizácia však možno pôjde do novej sezóny bez nich. O jedného je vysoký záujem, druhého cena môže klesať. O svoje poznatky ohľadom ich situácie sa podelil insider Elliotte Friedman.

Friedman informuje o veľkom záujme o Sama Reinharta. Reinhartove potenciálne nové pôsobiská sme opísali v článku spred mesiaca. V sezóne 2020/21 sa stal jednoznačne najlepším strelcom mužstva-

„Poviem vám to takto: Počul som, že je o Reinharta veľmi veľký záujem,“ povedal Friedman. „Situáciu komplikuje fakt, že s Reinhartom musíte podpísať nový kontrakt.“ Keďže sa Reinhartovi končí ročná zmluva a môže sa stať neobmedzeným voľným hráčom, je viac než možné, že od Sabres odíde zadarmo.

Vedenie však ešte bude komunikovať s ním a jeho agentom o možnostiach novej zmluvy.

Otáznik visí nad Jackom Eichelom. Medzi ním a klubom teraz zrejme nepanujú najvrúcnejšie vzťahy, a to po spôsobe, akým Sabres liečili jeho zranenie. Senzáciechtiví novinári i fanúšikovia krúžia okolo jeho osoby ako supy, zatiaľ však nevieme nič konkrétnejšie.

Podľa Friedmana sa „šable“ výmene nebránia. Myslí si však, že jeho cena klesá a ak ho chcú vymeniť, mali by zľaviť zo svojich nárokov. Verí, že môže byť vymenený už pred nadchádzajúcim draftom, ktorý sa napokon môže stať pre budúcnosť Buffala veľmi dôležitým, keďže Sabres vyberajú z prvého miesta a za Eichela by mohli získať zaujímavé voľby ako protihodnotu.

[cfgeo_banner id=“11213″]

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.