Čakanie je na konci, Golyšev podpísal s Islanders

Z našej strany vopred avizovaný podpis Anatolija Golyševa je na svete. Len nedávno ukončil kontrakt s Avtomobilistom Jekaterinburg, kde bol klubovou ikonou. Po tomto kroku bolo zrejmé, že nebude na nič čakať a jeho cesta naberie smer za veľkú mláku.

Golyšev bol draftovaný ako overager v roku 2016. Isles si na jeho príchod počkali až do tejto sezóny. Podobne čakali na jeho rovesníka a rodáka Iľju Sorokina, hoci uňho bola medzera medzi draftom a príchodom ešte dlhšia.

Nízky krídelník nezažil najproduktívnejší ročník. V 53 dueloch zaknihoval 27 bodov za 12 gólov a 15 asistencií. V drese Jekaterinburgu nastupoval od sezóny 2013/14 a je ich historickým lídrom v góloch (109) aj bodoch (208), čo dosiahol počas 368 zápasov.

Ako sme písali, Lou Lamoriello mu zabezpečil kontrakt k spokojnosti. Začne platiť okamžite a platí na jediný rok, čiže po sezóne bude obmedzeným voľným hráčom s možnosťou podpísať zmluvu za lepšie peniaze.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.