Změní Voráček dres? Podle zámořských reportérů je to reálné

Spekulace o tom, kterého hráče si týmy budou či nebudou chránit během rozšiřujícího draftu, nabírají na obrátkách. Naposled padlo jméno i českého reprezentanta Jakuba Voráčka, jehož čas ve Flyers, podle informací Elliotte Friedmana, se může chýlit ke konci.

Friedman ve své pravidelné rubrice 31 Thoughts napsal, že Philadephia s Voráčkem probírala budoucnost a možnost změny prostředí. Reportérovi bylo také údajně řečeno, že 31letý útočník bude k dispozici Krakenům, protože jej Flyers neplánují ochránit. Tato možnost je samozřejmě lákavá zejména pro kouče Seattlu, Davea Hakstola, který Voráčka dobře zná ze svého působení ve Philadelphii.

Naopak odrazovat Seattle může Voráčkova smlouva, ta má trvání ještě na následující tři sezóny s ročním výdělkem 8,25 milionu dolarů. Podle Friedmana budou Flyers zkoumat možnosti trejdu kladenského odchovance, i když jim ho nesebere Seattle. Obě strany jsou údajně připraveny jak na možnost Voráčkova odchodu, tak jeho setrvání ve Philly, management se ale prý minimálně pokusí jej v létě vyměnit.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.