Winnipeg Jets si z waivers stiahli Erica Comrieho

Eric Comrie sa vracia. Winnipeg Jets využili možnosť, ktorú im ponúkli New Jersey Devils, a stiahli si 25-ročného brankára z waiver listiny. Prevažne farmársky gólman strávil v chladnom meste najväčšiu časť svojej kariéry.

Jets ho rovno presunuli na taxi squad, boli jediným tímom, čo sa zaujímali. Nevýhodou kanadských klubov je, že pred nástupom musia hráči povinne absolvovať dlhšiu karanténu ako keď sa sťahujú opačným smerom. Comrie je na sťahovanie zvyknutý. Vlani ho prežil až-až.

Sezónu 2019/20 začal podpisom zmluvy s Winnipegom Jets 7. septembra 2019. 30. septembra ho klub poslal na waiver listinu, odkiaľ si ho stiahli Arizona Coyotes. Tam vydržal dva mesiace, na konci novembra bol vymenený do Detroitu za Viliho Saarijärviho. 18. decembra sa znovu ocitol na waivers, čo zachutilo Winnipegu a vzali si ho späť.

Podobná situácia sa opakuje aj v tomto roku. 12. januára sa sťahoval do New Jersey Devils, avšak zdá sa, že Jets striehnu na moment, keď sa ocitne na listine nechránených. Urobili tak aj teraz. Rodák z Edmontonu si v aktuálnom ročníku zapísal v drese „diablov“ jeden štart, pustil tri góly. V kariére odchytal 203 duelov v AHL, len 9 v NHL, z toho päť za Winnipeg.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.