VIDEO Len pre silné žalúdky. Tavares po zásahu kolenom smeroval okamžite do nemocnice

V noci boli fanúšikovia pred televízormi sledujúci prvý zápas série medzi Torontom a Montrealom svedkami hororového momentu. Udial sa v jedenástej minúte zápasu, keď kapitán domácich, John Tavares, schytal koleno do hlavy.

Najprv skončil na ľade po hite od Chiarota, načo sa dostal presne do jazdnej dráhy Coreyho Perryho. Hráči na ľade aj ľudia pri obrazovkách sa potom mohli len pozerať na bezvládneho a otraseného Tavaresa.

„Je pri vedomí a komunikuje,“ oznámil hlavný tréner Sheldon Keefe. „Zostane v nemocnici a podrobí sa vyšetreniam. Je to pre nás veľká strata, ale máme aj ďalších hráčov. Dobré tímy sa musia s podobnými vecami vysporiadať.“

„Je mi z toho veľmi ťažko,“ povedal po stretnutí Corey Perry, ktorého neskôr vyzval na súboj Nick Foligno. „Hrôzostrašná situácia. Niečo také proste nikdy nechcete vidieť. Bol to nešťastný zásah. Určite sa mu ozvem, aby som vedel, či je v poriadku.“

Na súperovho kapitána si na Twitteri hneď po zákroku spomenul oficiálny účet Habs.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.