Trade Dubois-Laine? Najväčšími favoritmi Jets, v hre aj ďalšie kluby

Z reči insiderov NHL to vyzerá, že nás čaká megatrejd. Jarmo Kekäläinen načúva, má si z čoho vyberať. O Pierre-Luc Duboisa je záujem a hoci je stále hráčom Columbusu Blue Jackets, je možné, že o niekoľko hodín už nebude.

Vedúcou organizáciou v boji o prestížneho centra sú aktuálne Winnipeg Jets. Podľa Elliotte Friedmana by zaňho do Ohia mali poslať Patrika Laineho a Jacka Roslovica, ktorý je, mimochodom, rodákom z Columbusu.

Z hry nie sú ani Anaheim Ducks. Manažment kalifornskej organizácie cíti blízkosť dohody s Winnipegom, „káčeri“ preto zdvihli svoju ponuku. Jej konkrétne detaily nepoznáme. Pravdou je, že sa o Duboisa zaujímajú od chvíle, keď sa prevalila jeho žiadosť o prestup.

Ďalším klubom, o ktorom sa veľmi vážne hovorí, je Montreal Canadiens. Dubois je rodákom z Quebecu, k tomuto klubu má najbližšie, ale nevyberá si. Diskutovalo sa o tom, či by mohli Blue Jackets ako protihodnotu získať Nicka Suzukiho, ale Friedman si myslí, že Habs nie sú ochotní vzdať sa ho.

Po trojici najvážnejších kandidátov Friedman spomenul Calgary Flames a dodal, že to určite nie sú všetky kluby, ktoré sú v hre. Hlavnými favoritmi sú v dnešné ráno Jets, Ducks a Canadiens (pravdepodobne v takomto poradí). Trejd by sa mal udiať už tento víkend.


DOVOĽTE NÁM USKUTOČNIŤ ĎALŠIE VÍZIE!
Už roky čítate blog Oh my Hockey úplne zadarmo. Aby to tak pokračovalo a mohli sme napredovať, prosíme, podporte nás dobrovoľnou čiastkou. Ďakujeme!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.