Tomáš Hertl umístěn na Covid-protokol, zápas Sharks s Vegas se neodehraje

Překládání zápasů je již v letošní sezóně běžná věc, tentokrát se týká týmů San Jose Sharks a Vegas Golden Knights. Ty spolu měly ve čtvrtek večer odehrát utkání, z důvodu umístění hráče na Covid-protokol se ale neodehraje. Tím hráčem je český útočník Tomáš Hertl.

Tým nesdělil, zdali je Hertl vyřazen z tréninků preventivně, nebo opravdu v současnosti prodělává koronavirus, ovšem všechny tréninky byly zrušeny. Stejně tak byly uzavřeny prostory haly a tréninkového centra Sharks. Vedení San Jose ale uvedlo, že toto opatření vyhlásilo z nadměrné opatrnosti.

Duel mezi Sharks a Golden Knights je letošním 41., který musí být přeložen. 37 z nich kvůli riziku spojeného s pandemií, zbylé čtyři kvůli nepříznivým podmínkám v Texasu.

Jak zápas San Jose se St. Louis, tak Vegas s Anaheimem, které jsou naplánovány na sobotu, zrušeny zatím nebyly. Pokud se nákaza ve větším počtu neprokáže, mohlo by se hrát. Pravděpodobně ale minimálně utkání San Jose přeloženo bude.

Aktuálně se na covidové listině nachází osm hráčů. Jedná se o nejnižší číslo v sezóně, ještě minulý týden navíc bylo vůbec nejvyšší, když na něj bylo zapsáno hned 59 jmen.

Osmička hráčů obsahuje hned čtyři z Philadelphie (Jakub Voráček, Travis Konecny, Scott Laughton, Oskar Lindbom), dva z Rangers (Kaapo Kakko, K’Andre Miller), Ryana Dzingela z Ottawy a nově i Tomáše Hertla ze San Jose. Naopak včera byli odepsání z protokolu Justin Braun (Flyers) a Alexander Barabanov (Maple Leafs).

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.