Todd Bertuzzi v problémoch. Mal šoférovať opitý

Ak hľadáte najnenávidenejšieho hokejistu histórie NHL, v úzkom kruhu adeptov sa určite objaví meno Todd Bertuzzi. Niekdajší hráč Islanders, Canucks, Panthers, Red Wings, Ducks a Flames sa ocitol v ďalších problémoch. Tentoraz, pochopiteľne, mimo ľad.

Ako hovoria správy zo zámoria, 46-ročný Kanaďan bol zadržaný pre podozrenie z jazdy pod vplyvom alkoholu. Podozrivé auto nahlásil istý muž. Správu priniesol portál TMZ Sports, pripojil aj túto exkluzívnu fotografiu:

Zdroj obrázku: TMZ Sports

Keď Bertuzziho donútili vystúpiť z auta, vyzeral byť pod vplyvom návykových látok. Odmietol dychovú skúšku, tak ho policajti podrobili ďalším. Podľa TMZ Bertuzzi po celý čas javil známky podguráženého stavu.

Incident sa odohral v sobotu v Michigane, okolo pol štvrtej ráno miestneho času. Bertuzzi bol prepustený v ten istý deň o 12:52. Polícia prípad zatiaľ nekomentuje, keďže stále nie je úplne vyšetrený. Bertuzzi je zatiaľ stále iba podozrivý, jazda pod vplyvom mu ešte nebola dokázaná.

Kto by nepoznal Bertuzziho históriu, ako o najnenávidenejšom hráčovi v NHL sa o ňom hovorí pre skrat v marci roku 2004. Vo vyostrenom zápase proti Coloradu Avalanche udrel zozadu do hlavy Stevea Moorea. Ten po zákroku bezvládne spadol. Bertuzzi mu špinavým zákrokom ukončil kariéru.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.