November 11, 2019

Realizačný tím tipsportligistu zo Zvolena sa rozšíril o zvučné meno. Je ním Don Nachbaur. 60-ročný Kanaďan sa postaví na lavičku ako hlavný tréner spoločne s Andrejom Podkonickým.

Nachbaur má bohaté trénerské skúsenosti. Vyše dvadsať rokov pôsobil v zámorskej AHL či WHL...

November 4, 2019

Toto už je tragikomédia. Alebo irónia, ani vlastne neviem, čo z toho.

Tréner Bostonu Bruins Bruce Cassidy dal Petrovi Cehlárikovi včera v noci možnosť druhýkrát v tejto sezóne odohrať zápas v NHL. Boston vyhral 5:2. Žilinský rodák sa síce bodovo nepresadil, ale dokázal...

November 3, 2019

Zdroj obrázku: Twitter

Mladíkov ako on máme v zámorských juniorských ligách ako šafránu. Preto sa z ich úspechov musíme radovať o to viac. Oliver Okuliar, len 19-ročný mladík z Trenčína, teraz udivuje Western Hockey League!

Napriek tomu, že ho na drafte všetky organizá...

October 29, 2019

Vo futbale to vidíme na dennej báze, no v hokeji je to stále niečo neprípustné. Reč je o filmovaní. Jeho dôsledky pocítil na vlastnej koži najnovšie aj 24-ročný Martin Réway. Hráč českého Kladna bude musieť zaplatiť pokutu vo výške desiatich percent zo základnej mesačn...

October 29, 2019

Zadák Dallasu Stars, Slovák Andrej Sekera, dnes nebude k dispozícii svojmu tímu v zápase proti Minnesote Wild. Potvrdil to Sean Shapiro z The Athletic. Môže za to kolízia z posledného stretnutia proti Pittsburghu Penguins. 

Tá sa udiala v tretej tretine spomínaného duel...

October 5, 2019

Global Series, čiže zápasy NHL na európskych hokejových klziskách, sa tešia veľkej popularite. Aj včerajšie stretnutie medzi Chicagom Blackhawks a Philadelphiou Flyers bolo vypredané. Predtým navyše Flyers odohrali prípravné stretnutie v Lausanne vo Švajčiarsku.

Európa...

October 3, 2019

Marián Hossa bol kľúčovou postavou každého z troch Stanley Cupov, ktoré dokázal klub Chicago Blackhawks získať v šesťročnej perióde. Jednou z otázok je, či by bez neho boli schopní postaviť túto - podľa mnohých - modernú dynastiu.

Prezident a CEO organizácie Blackhawks...

October 1, 2019

Zdalo sa, že by mohol Roman Durný po kempe Anaheimu Ducks v novej sezóne zakotviť na farme Anaheimu v San Diegu. Nezachytá si však ani za tamojších Gulls. Nový ročník bude musieť začať o level nižšie.

21-ročný rodák z Liptovského Mikuláša si oblečie dres klubu Norfolk A...

September 27, 2019

Ďalším Slovákom, ktorý neprežil škrty v NHL, sa stal Róbert Lantoši. Útočník v službách Bostonu Bruins bol preradený nižšie spoločne so skupinou dvanástich hráčov.

Sezónu začne v drese Providence Bruins, teda v klube, s ktorým má zmluvu. Prvý tím ju s ním zatiaľ nepodpí...

September 22, 2019

 Zdroj obrázku

Rysuje sa nám nová brankárska osobnosť v kruhoch NHL? Momentálne jediným stálym gólmanom v najlepšej súťaži sveta je dvojka Bostonu Bruins Jaroslav Halák. Jeho nasledovateľom by sa chcel stať Adam Húska. 22-ročný Zvolenčan sa včera postavil do brány New Y...

Please reload

  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2017 Oh my Hockey