Súboje Reaves vs. Wilson budú častejšie! Ryan bol vymenený do New Yorku Rangers

Po incidente s Tomom Wilsonom a následných početných potýčkach medzi New Yorkom Rangers a Washingtonom Capitals sa „jazdcom“ vyčítalo, že v tíme nemajú nikoho, kto by dokázal chrániť spoluhráčov. V podstate to bola pravda, svedčí o tom aj ich posezónny cieľ. Chceli napraviť fiasko.

Rangers chceli počas offseason nabrať na fyzickej sile. Pripraviť sa na podobné situácie im oddnes môže pomôcť Ryan Reaves, jeden z najznámejších ligových „tvrďasov“. Chris Drury získal od Vegas 102 kilogramov vážiaceho forvarda výmenou za tretie kolo draftu 2022.

Reaves zarába 1,75 mil. dolárov ročne ešte na jeden rok. Je pochopiteľné, že ho Rangers získali len pre potrebu pritvrdiť, keďže 34-ročný útočník nepatrí medzi produktívnych hráčov a okrem kvalít mimo ľad a agresivity nedisponuje ďalšími prínosnými atribútmi. V poslednej sezóne si pripísal jeden gól a štyri asistencie v 37 zápasoch.

Vegas Golden Knights jeho odchodom získali menšiu úľavu do preplneného stropu.

FOTO: NHL.com

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.