Št. júl 9th, 2020

Ohmyhockey.com

Blog mladých zarytých hokejových fanúšikov o situácii na klziskách aj mimo nich.

ST: Situácia Nikitu Zajceva

3 min read

Včera sa na povrch sveta dostala veľmi nepríjemná situácia pre obrancu Senators, Nikitu Zajceva. Bolo uverejnené jeho bývalou manželkou video, v ktorom to vyzerá tak, že Nikita a nejakí dvaja iný muži berú jeho deti so sebou od nej. To video je zverejnené na rôznych sociálnych sieťach, vrátane našej stránky.

Veľa dôležitých vecí sa odohralo okolo toho za posledné dva dni a podarilo sa mi pomocou svojho skúmania a rozhovorov so zámorskými zdrojmi, ktoré sú blízko organizácii Senators, získať niektoré menej známe skutočnosti k tejto situácii. V tomto kratšom článku vám všetky potvrdené skutočnosti zverejníme.

Nikita Zajcev si nedávno vybral voľno od Senators, pretože potreboval vyriešiť istú rodinnú situáciu. Tá rodinná situácia bola tá, že sa bál o jeho deti, ktoré boli v Rusku s jeho bývalou manželkou, Margo Dorotsevovou. Zo začiatku sme mali len jej video tejto situácie. Potom som však zistil, že Margo užíva drogy (marihuanu a podobne) a pije a to všetko aj pred svojimi deťmi a taktiež aj so svojim milencom. Stávalo sa taktiež, že na svoje deti zabudla a proste išla do baru aj so svojim milencom, z ktorého sa vrátili až nad ránom. Podľa všetkého to vyzerá na situáciu, kde sa Nikita Zajcev obával o zdravie svojich detí natoľko, že šiel až k radikálnym rozhodnutiam. A toto máme zatiaľ iba informáciu, ktorá je plne k dispozícii každému na instagrame na profile otca Nikitu Zajceva, Igora! Tieto veci potvrdzujú aj veci zistené u zdrojov v zámorí a pasujú k viacerým zdrojom, ktoré poskytli informácie iným publikáciám.

A teraz k veciam, ktoré sa v ich vyjadreniach nespomenuli. Ottawa Senators plne vedela o úmysloch Nikitu Zajceva a poskytla mu voľno, aby si svoje rodinné veci usporiadal. Zajcev zalarmoval ruskú políciu a svojich rodičov, aby svoje deti dostal z tejto situácie. Nevzal si však svoje deti do Kanady, ako mnohí ľudia spomínali. To by si z právneho hľadiska dovoliť nemohol v žiadnom prípade, pretože by z toho mal problém aj samotný Zajcev. Jeho deti tak žijú v Moskve u jeho rodičov preč od svojej mamy, ktorá teraz na instagrame hovorí o tom, ako jej ukradli jej deti pred dvoma týždňami a od toho momentu s nimi nehovorila ani raz. Pritom bola absolútne nezodpovedná, keď ich mala pri sebe. Vyjadrenie poskytol už aj Zajcevov agent, Dan Milstein, ktorý však len zachraňoval situáciu. Vec sa bude riešiť cez úradné zložky v Rusku a tak o tom bude istú dobu ticho.

Objavili sa tam taktiež informácie o údajných dôvodoch ich rozvodu a prečo Nikita Zajcev požiadal o výmenu z Leafs. To však nemám potvrdené, preto je tam špeciálne označené slovo „údajných“, aby som vás neoblboval misinformáciami. To je zatiaľ všetko na túto tému a nechajme úradné zložky v Rusku vyriešiť túto situáciu, pretože je tam ešte veľa vecí, ktoré niesú stopercentné. Ak sa niečo nové objaví, tak o tom budeme okamžite informovať!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.