So. feb 29th, 2020

Ohmyhockey.com

Blog mladých zarytých hokejových fanúšikov o situácii na klziskách aj mimo nich.

Spúšťame nový, lepší a komplexnejší hokejový web!

2 min read

Hokejový národ, buď pozdravený!

Kedysi, už je to dávno, veď sme vtedy ešte fungovali na Blogspote, sme vás takto zvykli oslovovať. Časy pokročili a blog Oh my Hockey, ktorí jedni z vás sledujú dlhšie a iní krajšie, šiel dopredu tiež. Pomaly, postupne, ale isto.

Dnes sme preto hrdí, že vám môžeme predstaviť novú, tentoraz už, dúfajme, stálu, webstránku. Za jej realizáciu by som sa chcel v prvom rade poďakovať sponzorom z internetového e-shopu fansmania.eu. Pomohli nám dostať sa bližšie k vám, fanúšikom, k novým možnostiam i svojmu snu napredovať a vybudovať z tohto projektu veľkolepé dielo.

Oh my Hockey bude pokračovať okrem Facebooku a Instagramu aj tu. Stránka má čo ponúknuť, aj keď ju môžeme spravovať iba podľa svojich možností. Tie sú často skresané študentskými či pracovnými povinnosťami. Zameriavame sa hlavne na NHL, no nájdete tu i položky ďalších známych súťaží a medzinárodných podujatí, o ktorých budú články pribúdať striedmejšie, no takisto.

Blogy, novinky, rozhovory, podcasty, správy o každom tíme NHL osobitne – to všetko a ešte viac sa dá nájsť na našom novom webe, stačí ho iba preskúmať. Je to jednoduché, zvládne to každý. A ak by bola hocaká pripomienka, návrh či ponuka, neváhajte nás kontaktovať cez formulár na boku stránok.

Sami si uvedomujeme, že na tomto webe chceme viac informácii, hlbší záber a ďalšie prvky, no to bude možné, ak veci pôjdu podľa plánu, neskôr. Veríme vo vašu podporu. My vám to oplatíme tým, že sa určite máte na čo tešiť!

Tento projekt chce veľa úsilia, preto vám ďakujeme za každú vyjadrenú spolupatričnosť a pomoc. Nechceme, aby bol Oh my Hockey iba krátkodobým spríjemnením našich životov. Túžime po tom, aby sprevádzal generácie hokejových fanúšikov. Ostáva len veriť, že sa to podarí.

Športu zdar a hokeju zvlášť!

S prianím príjemného dňa,
Šimon Čop, šéfredaktor blogu
a celý tím Oh my Hockey!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.