Puljujärvi plánuje stráviť celú sezónu vo Fínsku

November 11, 2019

Zdá sa, že sa Jesse Puljujärvi neplánuje vrátiť do NHL. Aspoň nie v tejto sezóne. 21-ročný fínsky forvard to otvorene - ako sme naňho zvyknutí - povedal Samimu Hoffrenovi, novinárovi z Iltasanomat.

21-ročný krídelník je v Liige spokojný. "Stopercentne sa sústredím na hranie v Oulu až do konca sezóny a aby som tu mal skvelú sezónu," povedal. 

 

S doterajším priebehom sezóny môže byť obmedzený voľný hráč spokojný. Len štyria hráči majú viac bodov ako on. Švédsky rodák odohral osemnásť duelov so ziskom jedenástich gólov a dokopy dvadsiatich bodov. Je druhým najproduktívnejším hráčom Kärpätu po Juhovi Lamikkovi.

 

Pochopiteľne sa musia Oilers, ktorým patria práva na hráča, ktorého v roku 2016 draftovali z celkovej štvrtej pozície, poobzerať po možných ponukách. Záujem o Puljujärviho rastie, avšak zatiaľ nenašiel Ken Holland vyhovujúcu ponuku.

 

"Verím, že sú tímy, ktoré oňho majú záujem," povedal generálny manažér Edmontonu pre Edmonton Journal. "Zatiaľ som nedostal nič, pri čom by som cítil, že je hodné toho, aby sa to dostalo do ďalšej fázy a aby sme uzavreli dohodu." 

 

 Zdroj obrázku

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2017 Oh my Hockey