Veľké rokovania začínajú: Hallov agent sa v najbližších dňoch stretne s Devils

November 5, 2019

Hviezdny útočník Taylor Hall je aktuálne v poslednom ročníku sedemročného kontraktu, ktorý podpísal ešte za čias, keď hájil farby Edmontonu Oilers. Dnes je súčasťou organizácie New Jersey Devils. A tí budú mať, pochopiteľne, prednostné právo pri rokovaniach o novej zmluve.

 

27-ročný rodák z Calgary so slovenskými koreňmi sa nechal počuť, že jeho agent Darren Ferris sa s generálnym manažérom Devils Rayom Sherom stretne počas tohto týždňa, zatiaľčo bude s mužstvom na tripe v Kanade.

 

"Viem, že sa majú stretnúť, ale nie som si istý, kedy presne sa to stane," povedal podľa NHL.com. "Myslím, že sa ešte predtým s Darrenom porozprávam o tom, ako veci napredujú. Momentálne toho ale zatiaľ nie je veľa, o čom sme sa s Darrenom rozprávali. Obaja vieme, aká je situácia a čakáme, čo vyjde najavo v budúcich týždňoch či mesiacoch."

 

Halla čaká spoločne s Devils ťažký štvorzápasový trip, ktorý započnú v noci z dnes na stredu a ukončia v nedeľu večer (o 22:00 nášho času). Odohrajú duely proti Jets, Flames, Oilers a Canucks.

 

Stretnutie Ferrisa so Sherom bude prvé od septembra tohto roka. Zdá sa, že obe strany sú naklonené tomu, aby Taylor ostal v New Jersey aj v nasledujúcich sezónach. "Ray a ja sme v pravidelnom kontakte," uvádza Ferris. "Budem na zápasoch na západe a som si istý, že sa počas tohto času spojíme."

 

"Diabli" sa momentálne nachádzajú na poslednom mieste Metropolitnej divízie, ale viniť za to Halla by nebolo namieste. Ľavý krídelník má aktuálne na konte dva góly a dokopy dvanásť bodov v dvanástich zápasoch, čo ho robí najproduktívnejším hráčom mančaftu. 

 

Pochopiteľne bude víťaz Hart Trophy zo sezóny 2017/18 veľmi žiadaným hráčom, nakoľko bude po skončení aktuálnej sezóny neobmedzeným voľným hráčom. Preto prichádza Sherova snaha riešiť situáciu zavčasu, aby sa uistil, že jeden z jeho kľúčových hráčov nekývne na ponuku iného klubu. 

 

 Zdroj obrázku: NHL.com

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2017 Oh my Hockey