Obrovská smola! Mal zažiť zápas pod holým nebom, pri futbale si zlomil nohu

October 26, 2019

Málokedy človeka postretne takáto smola. Mason Appleton, 23-ročný útočník Winnipegu Jets, si zlomil nohu pred duelom, ktorý sa už v jeho živote nemusí zopakovať. Všetko sa to udialo pri hraní futbalu so spoluhráčmi na ihrisku Mosaic Stadium.

 

Práve tam sa v zajtrajších skorých ranných hodinách (3:00) odohrá špeciálny zápas pod holým nebom, známy ako Heritage Classic. Hostiť ho bude mesto Regina, rodisku velikánov ako Ryan Getzlaf, Scott Hartnell či Red Berenson. Proti Jets nastúpia Calgary Flames.

 

Nakoľko je zranenie príliš vážne, Appleton v momente stratil akúkoľvek nádej na účasť. Stalo sa mu to pred tréningom, na ktorý už, pochopiteľne, nenastúpil. Aktuálna sezóna je jeho druhou v zámorskej profilige.

Rekonvalescencia bude trvať zhruba mesiac. „Bude trvať mesiac, kým sa ma môžete na neho pýtať znova,“ potvrdil túto správu i samotný kouč Jets, Paul Maurice. Appleton v tejto sezóne odohral deväť stretnutí. Bodovo neprispel ani v jednom z nich.

Mauricemu je to ľúto. Vie, čo toto nešťastné zranenie pre jedného z jeho forvardov znamená: "Pred zápasmi hrajú futbal, basketbal a robia takéto veci. Berú to ako zábavu. Preňho to teraz je ťažké. Súcítime s ním."

E-KNIHU BLOGU OH MY HOCKEY S NÁZVOM VEĽKÁ PÄŤDESIATKA SI MÔŽETE STIAHNUŤ TU

 Zdroj obrázku

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2017 Oh my Hockey