Ryan Merkley má veľký problém!

August 29, 2019

Juniorský obranca z OHL a extrémne talentovaný bek Ryan Merkley, ktorý bol v roku 2018 draftovaný San José Sharks z 21. miesta má teraz v Kanadskej OHL obrovský problém. A to, že ho nikto v OHL nechce a do AHL hrať na stálo nemôže.

Ryan Merkley bol vymenený z Guelphu Storm do Petersborough Petes na jar 2019 a mnohí sa pýtali, prečo Merkleyho vymenili, keď je najúdernejšim obrancom tímu ofenzívne. No postupne do seba všetko začína zapadať. Teraz ho Petes vynechali z predsezónneho kempu a snažia sa ho vymeniť. Ale nie sú záujemcovia. Jediný tím so záujmom je Kingston Frontenacs a aj tí sa zatiaľ len pýtali na jeho osobu a podobne. Je tak veľmi reálna možnosť, že Ryan Merkley strávi sezónu 2019/20 v európe. Buď Švajčiarsko alebo Fínsko prichádzajú na scénu ako možnosti, no to bude už naozaj posledná možnosť.

19-ročný pravý obranca mal už pred draftom veľké otázniky pri svojom mene. Tie otázniky sa pohybovali najmä okolo jeho osobnosti a správania. Čo som sa dopočul od veľmi dobrých zdrojov (na twitteri stránka OHL Insiders.), tak Ryan Merkley má osobnostné problémy, trieska hokejkami, ak ho niekto neposlúchne, vrieska po spoluhráčoch a je netrénovateľný. Taktiež sa ku mne dostala informácia, že o ňom spoluhráči povedali, že je totálny "douchebag" a podobne.

Ryan má ofenzívny talent odkedy sa o ňom vie. Neskutočná rozohrávka, presilovky zvláda úchvatne! Jednoducho ofenzívny talent, no jeho osobnosť je veľmi zlá a úprimne? Môže ho to stáť kariéru v NHL.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2017 Oh my Hockey