Richard Pánik smeruje do Washingtonu! Čaká sa už len na oficiálne potvrdenie

July 1, 2019

Hoci sa pred šiestou hodinou večernou nášho stredoeurópskeho času v NHL nemôžu uzatvárať žiadne nové kontrakty s voľnými hráčmi, tí už komunikujú s potenciálnymi novými zamestnávateľmi a rokujú o dĺžke či výške kontraktu. To je aj prípad Richarda Pánika.

Pri jeho mene sa spomínalo viacero adeptov - New York Islanders, Minnesota Wild či Buffalo Sabres. Podľa Boba McKenzieho však napokon zakotví inde. Zlanárilo ho hlavné mesto USA. Pánik sa stane spoluhráčom Alexandra Ovečkina!

Jeho plat by mal byť na úrovni 2,5-3,5 milióna dolárov ročne. U Caps je jeho úloha jasná v podstate už teraz. 28-ročný Martinčan zaujme miesto na pravom krídle v treťom útoku po boku Larsa Ellera a Carla Hagelina.

Síce ešte tento podpis nie je oficiálne potvrdený, je na 99% isté, že sa tak stane po šiestej hodine večernej. O Pánikovom príchode do organizácie, kde tento rok môže v NHL debutovať ďalší Slovák Martin Fehérváry, informovali viacerí poprední insideri, ktorých informáciám možno bez výčitiek veriť.

Súčasťou Capitals by mal podľa informácií týchto insiderov nasledujúce štyri roky. Jeho príchodom sledoval generálny manažér Brian MacLellan to, že prednedávnom vymenil André Burakovskyho za draftové voľby do Colorada Avalanche. Slovenský forvard by mal prevziať jeho rolu v mužstve.

 

 Zdroj obrázku: Getty Images

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2017 Oh my Hockey