ST: DRAFT WEEK 2019 S NAMI!

June 17, 2019

Dneškom začína 5 dní do draftu, ktoré budú zakončené samotným draftom NHL vo Vancouveri 21.-22. júna a my vám poskytneme všetok potrebný coverage, aby ste sa dozvedeli čo najviac o najlepších prospektoch na drafte prostredníctvom analýz a názorov, informácie k samotnému draftu, rozhovory, najväčšie novinky a k tomu všetkému aj live prenos na našej stránke zo samotného draftu, podobne ako sme mali pri trade deadline, čo slávilo úspech!

Behom nasledujúceho týždňa budeme okrem noviniek čo sa týka prestupov a podpisov zmlúv prinášať profily najväčších talentov na drafte, kde budú obsiahnuté ich hlavné pozitíva, ale aj negatíva. Prinesieme celkový profil hráča a rozanalyzujeme, do ktorého tímu by sa daný hráč hodil a na akej pozícií by mohol byť daný prospekt draftovaný. Zoznámime vás taktiež s niektorými slovenskými nádejami, ktoré by mohli prejsť draftom a každý člen redakcie poskytne svoj náhľad na top-15 draftu v podobe mock draftu, čo si možno pamätáte z minulého roka.

Plus dodáme informácie o drafte, kedy sa začne, ako to celé prebieha a budeme sa snažiť live streamom čo najviac priblížiť oboje dni draftu k vám! Počas live streamu budeme informovať v prvom kole draftu o výberoch, informácie k nim, grafiku so základnými údajmi o danom hráčovi a počas oboch dní informovať o novinkách, špekuláciách a aj o tých najmenších výmenách, ktoré počas draftu prebehnú a po drafte bude aj rekapitulácia toho, čo sa stalo.

A nakoniec čerešnička na torte. Celý rok sme pracovali na skautingu prospektov pre draft a máme pre vás novinku, pri ktorej dúfame, že sa stane klasikou pre mnoho mnoho rokov. Oficiálne kvalitatívne poradie 120 najlepších prospektov draftu podľa našich pozorovaní a údajov, ktoré prinesieme behom nasledujúceho týždňa!

Veríme, že sa na draft tešíte rovnako ako my a že tu počas celého týždňa budete s nami sledovať novinky. A hlavne dúfame, že si náš live stream rovnako ako pri trade deadline zapnete a budete s nami sledovať to, ako si mladé nádeje začínajú plniť svoje sny!

 

Užite si tento týždeň s nami a veríme, že sa vám to bude páčiť.

Samuel Tirpák (ST)

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2017 Oh my Hockey