Tragédia v rodine Maxima Sokolova! Syn zavraždil vlastnú matku.

June 14, 2019

Tragická udalosť sa udiala v rodine bývalej jednotky Ruskej reprezentácie, Maxima Sokolova!

Manželka 47-ročnej brankárskej legendy, Irina, bola zavraždená na chalupe blízko Petrohradu, kde sa vybrala so svojimi synmi Maximom (18r.) a Arsenijom (15r.) trochu si odpočinúť. A hlavným podozrivým má byť starší syn legendy, Maxim! Podľa dostupných informácií ju zavraždil práve starší zo synov a potom sa pokúsil sám vziať si život. Jeho mladší brat Arsenij vraj pribehol k susedom kričiac "Zbláznil sa. Zabil mi mamu!" 

Keď všetci pribehli na miesto, tak na danom mieste našli zavraždenú Irinu a vedľa nej Maxima, ktorý mal rezné poranenie na krku z pokusu o samovraždu. Lekári talentovaného brankára odviedli do nemocnice, kde bojujú o jeho život. Dôvod tohto činu nie je na teraz známy.

Existujú dohady, že Maxim nezniesol dobre rozchod rodičov spred dvoch rokov a trápili ho psychické problémy. Dôvodom psychických problémov má byť podľa ruských médií nesmierne ťažké zaťaženie Maxima Sokolova staršieho na svojho syna počas tréningu a výchovy. Mal nevypočítateľnú povahu, výkyvy nálad a časté depresívne stavy.

Maxim mladší mal slušne rozbehnutú kariéru v juniorských výberoch Petrohradu, rovnako ako mal jeho otec. Bližšie informácie o tejto tragickej udalosti nevieme, no pokúšame sa ich zistiť.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2017 Oh my Hockey