Kuznecov učil Talianov počas zápasu vyhrávať buly: Prečo by som im nemal pomôcť?

May 23, 2019

Stretnutia favoritov s absolútnymi outsidermi sa na šampionáte stretli so zmiešanými reakciami. Najmä Nikita Zadorov a Michael Frolík sa stali zástancami názoru, že sú tieto zápasy zbytočné a favorizovaným mužstvám nič nedajú.

Skvelú protireakciu k ich vyjadreniam priniesol 27-ročný ruský útočník Jevgenij Kuznecov. Sympatický center v službách Washingtonu Capitals si po svojich slovách našiel ďalších fanúšikov.

Na otázku zápasu s Talianskom, ktoré Zborná porazila suverénne 10:0, sa Kuznecova opýtal novinár A. Ševčenko. Jeho odpoveď mnohých prekvapila.

 

 

"Museli sme proti nim hrať, hoci iste rozumiete, že naše tímy nie sú na rovnakom leveli. Vždy som stretával toho istého hráča na vhadzovaniach. Videl som, že nemohol vyhrať buly, nech by robil hocičo. Povedal som mu: "Prekríž mi takto svojou hokejkou tú moju." Počúvol ma a urobil to. Podarilo sa mu potom vyhrať zopár vhadzovaní. Videl som ho potom počas zápasu šťastne sa usmievať."

Novinár sa však pre istotu opýtal "Kuzyho", či to myslí vážne. "Jasné. Prečo nie? Iní ľudia ma takto učili, keď som bol mladší. Prečo by som teraz nemal pomôcť iným?"

 

 Zdroj obrázku

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2017 Oh my Hockey