Panarinov wish list: Do týchto štyroch tímov by som išiel rád, údajne oznámil Columbusu

February 21, 2019

Okolo Artemija Panarina sa točia mocné kolesá špekulácií. Elliotte Friedman, expert kanadskej televízie Sportsnet, prišiel v relácii 31 Thoughts s ďalšou. Ruský rodák má údajne štyri miesta, kde by rád zakotvil.

To je ďalším znakom, že ho Columbus Blue Jackets napokon pred prestupovou uzávierkou naozaj vymenia. Aby nevyšli naprázdno, môžu byť radi, že sa v prípade Panarina hovorí o jeho osobných favoritoch.

Ak by mal v zmluve klauzulu, do jeho listu, kde ho "modrokabátnici" môžu vymeniť, by napísal Los Angeles Kings, New York Rangers, New York Islanders a Florida Panthers. 

Tieto štyri kluby by mali byť hlavnými cieľmi 27-ročnej hviezdy. Záujmom sa netaja ani opačné strany. O Floride sa toho v spojitosti s Panarinom popísalo už mnoho, veľký záujem vraj majú aj "ostrovania". Rangers i Kings sa o možnom angažovaní Panarina tiež zamýšľali a pravdepodobne aj zamýšľajú.

Zatiaľčo Kings a Rangers sú obrovskými trhmi a bohatými tímami, Islanders aj Panthers sú menším marketingovým ťahákom. V tíme manažéra Lamoriella sa napriek tomu buduje veľký ašpirant na dlhú jazdu v play-off a skúsený manažér si na Panarina robí obrovský zálusk. Na Floride si Panarin údajne kúpil rezidenciu, čo z "panterov" spravilo veľkého favorita na jeho získanie.

V tejto sezóne odohral Panarin 56 stretnutí a získal 67 bodov, čo ho radí na devätnástu priečku ligovej produktivity. Spoločne s ním má byť na odchode z Ohia aj rodák brankár Sergej Bobrovskij. 

 

 Zdroj obrázku: Getty Images

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2017 Oh my Hockey