Výmena Talbota do Flyers je na spadnutie

February 15, 2019

Hlasy silnejú okolo tímov Oilers a Flyers ohľadom výmeny, ktorá by mala prebehnúť behom najbližších troch dní.

 

Flyers by mali získať G Cam Talbota, ktorý je kamarátom a tréningovým partnerom vychádzajúcej hviezdy Flyers, Cartera Harta, počas letnej prípravy a bol by pre neho dobrým mentorom a práve on bol prvý, komu 20-ročný gólman volal pred debutom.

 

Oilers už podľa informácií adresovali Talbota ohľadom potencionálnej výmeny do Flyers a podľa týchto informácií od reportéra TSN Darrena Dregera súhlasil s prestupom napriek tomu, že. Oilers by mali získať naspäť jedného z trojice brankárov Flyers Mike McKenna, Brian Elliott alebo Anthony Stolarz.

 

Táto výmena bude dôležitá najmä z pohľadu platového stropu, keďže Oilers potrebujú uvoľniť dostatok z platového stropu aby sa doň zmestil Andrej Sekera, ktorý bol od 4. februára na kondičnom pobyte v AHL v Bakersfielde. Nakoľko však tento pobyt môže trvať maximálne 14 dní, musí byť do

18. 02. vrátený do Edmontonu. Z tohto pohľadu tento deadline sedí.

 

Flyers preferujú Elliotta v tejto výmene smerom na druhú stranu, čo je pochopiteľné kvôli jeho statusu neobmedzeného voľného hráča v lete. Dá sa taktiež očakávať, že sa vo výmene bude nachádzať aj jeden z dvojice Petrovic/Manning, kvôli platovým dôvodom a taktiež z dôvodu, že potrebujú uvoľniť miesto na súpiske pre návrat Sekeru.

 

Nechajme sa v najbližších dňoch prekvapiť! Budeme záležitosť bližšie sledovať a poskytneme všetky potrebné informácie, keď ich budeme mať k dispozícií.

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2017 Oh my Hockey