Rozhodovanie začína: Panarin sa stretne so svojím agentom

December 30, 2018

Columbus Blue Jackets bude mať pred All-Star víkendom povinnú päťdňovú pauzu, čo využije Artemij Panarin na stretnutie s agentom. Na výsledok bude zvedavý celý hokejový svet, keďže ruskej hviezde končí zmluva.

Tú podpísal ešte s Chicagom Blackhawks, ktoré ho však pred minulou sezónou vymenilo do Columbusu. Nevyzerá to, že by 27-ročný Rus chcel z mesta odísť. "Pokiaľ ide o kontrakt, je teraz v Columbuse úprimne šťastný, vyvíja sa to dobre preňho i pre tím. Má dobré obdobie, má rád organizáciu a skvelých trénerov. Rozhodli sme sa stretnúť počas All-Star prestávky, aby sme si sadli a porozprávali sa o rôznych možnostiach a o tom, čo by mohla priniesť budúcnosť," povedal hráčov agent Dan Milstein pre rádio TSN.

Po skončení prebiehajúceho ročníka bude ruský forvard voľným hráčom a určite by si mohol vyberať z rady rôznych lukratívnych ponúk. Ako v Chicagu, tak v Columbuse totiž preukazuje svoju výnimočnosť. 

"Budeme sa, samozrejme, rozprávať o tíme ako takom, o prospektoch budúcnosti. Je extrémne súťaživý a chce pomôcť tímu vyhrať. Budeme brať ohľad na zostavy, tímy, možnosti a budúcu rolu, ktorú by mohol mať v tíme a potom sa rozhodne," pokračuje Milstein.

Pravdou je, že sa bodovo darí Panarinovi u Blue Jackets ešte o niečo viac ako v časoch, keď obliekal dres Blackhawks. V tejto sezóne má na konte v 36 zápasoch 41 (12+29) bodov. Celkovo v NHL nazbieral v 279 stretnutiach 274 (100+174) bodov, a tak je isté, že ak by bol voľným hráčom, bol by vskutku lukratívnym tovarom.
 

 Zdroj obrázku: NHL.com


 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

  • Facebook App Icon
  • Instagram App Icon
  • Twitter App Icon

© 2017 Oh my Hockey