Ohmyhockey.com

Blog mladých zarytých hokejových fanúšikov o situácii na klziskách aj mimo nich.

Senators oslavujú tridsiate narodeniny. „Zábava sa začína!“ odkazuje Melnyk

2 min read

Zdroj obrázku: Sportsnet

Písal sa šiesty december 1990. Kým u nás sa oslavoval deň sv. Mikuláša, na slnečnej Floride mali iné starosti. Presne pred tridsiatimi rokmi sa v The Breakers Hoteli v Palm Beach rozhodlo, že hlavné mesto Kanady dostane novú organizáciu NHL.

Postmedia, kanadský mediálny gigant, oslovili ich súčasného majiteľa, Eugene Melnyka, či by chcel fanúšikom odovzdať nejaký odkaz. Hoci je medzi fanúšikmi dosť nepopulárny, bol to on, čo v roku 2003 zamedzil bankrotu organizácie.

„Keď som sa v roku 2003 stal vlastníkom Senators, priniesli sme finančnú stabilitu a, čo je ešte dôležitejšie, zaistili, že klub zostane v Ottawe. Ako organizácia sme vždy mali vysoké ciele – postupovali sme do play-off, hrali sme v konferenčných finále a finále Stanley Cupu 2007.

Aj v týchto rokoch sme sa stretávali s istými výzvami na ľade či mimo neho. Tie boli náročné ako pre našu organizáciu, tak pre našich lojálnych fanúšikov. Z chýb sme sa poučili a teraz tieto lekcie využijeme pri budovaní jednej z najlepších organizácií v NHL.

Som ešte odhodlanejší vyhrávať a vlastniť tento klub, než som bol v dobe, keď som ho kúpil. Je cťou a privilégiom vlastniť tím NHL a ja to beriem seriózne. Prešli sme spolu dlhú cestu a tvrdo sme makali, aby sme klub dostali do pozície, v ktorej je pripravený na štart novej éry. Fanúšikom odkazujem – pripravte sa na to, že budete hluční a pyšní. Zábava sa práve začína!“ odkázal Melnyk.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.