Sabres pracujú na trejde Staala, hlavným favoritom Montreal

Po letnej výmene z Minnesoty Eric Staal dúfal, že bude súčasťou tímu, ktorý príjemne prekvapí. V Buffale sa ale veci vyvíjajú úplne opačným smerom. Suverénne posledné mužstvo tohtoročnej edície NHL je, ako je z ich výkonov a tabuľkového postavenia jasné, predávajúcim.

Hoci sa im nedarí, v rámci trade deadline držia niekoľko zaujímavých kariet. O trejde Taylora Halla sa pošuškáva už dlho a sám hráč povedal, že by podobný krok zvážil. Nie je ale jediný. „Šable“ v aktuálnych chvíľach pracujú na výmene Staala.

O informácii sa na svojom Twitteri zmienil Frank Seravalli. Insider TSN sa ďalej vyjadril, že podľa jeho informácií je hlavným kandidátom na zisk veterána Montreal Canadiens. Nič však ešte nie je hotové, stále dokonca môže pripadnúť do rúk inému klubu. Aktivitu Habs na trhu potvrdil aj Pierre LeBrun.

Staal má v zmluve modifikovanú klauzulu o nevymeniteľnosti, podľa ktorej môže v prípade obchodu vypísať zoznam desiatich klubov, kam ho jeho zamestnávateľ nemôže poslať. Je na konci dvojročného kontraktu s ročným platom vo výške 3,25 mil. dolárov.

Zálusk na Erica si robí viacero klubov, už pred tromi týždňami sme informovali aj o Leafs.

EDIT: VÝMENA HOTOVÁ! ERIC STAAL VYMENENÝ DO MONTREALU (klik pre článok)

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.