Ristolainen chce do play-off týmu, Reinhart v hlavě prodloužení smlouvy nemá

Buffalu již skončila sezóna a den po posledním zápase několik hráčů absolvovalo hovory s novináři. A příliš úsměvů k vidění nebylo. Po nespokojenosti Eichela byla špatná atmosféra cítit i z Ristolainena a Reinharta.

„Výkony, kterými se prezentovali mladí hráči na konci sezóny, vám dodávají důvěru v budoucnost. Ovšem já nechci podstoupit další přestavbu. Trvala by několik let a já chci příští rok do play-off. Ať už to bude tady v Buffalu, nebo kdekoliv jinde.“

Smlouvu na příští ročník nemá Sam Reinhart a nikdo neví, zdali ji u Sabres prodlouží. Jasno není ani z jeho posledního prohlášení. „Aktuálně toho nemám moc co říct. Vezmu si nějaký čas volno, tyhle věci se vyřeší, až přijde správný čas.“

Jak Ristolainen, tak Reinhart by byli pro Sabres citlivou ztrátou. Mladý střední útočník byl při absenci Eichela centrem číslo jedna a dařilo se mu být velmi produktivní. Nakonec nasázel 25 branek a rozhodně to bude on, kdo bude při vyjednávání udávat podmínky jako první.

Rasmus Ristolainen se trochu trápil, očekává se od něj především produktivita a v ní letos dominantní rozhodně nebyl. Finský bek umí hrát do těla a je platný i v tomto ohledu. Nicméně Sabres mají vycházející perspektivní beky v Jokiharjuovi, Samuelssonovi a Laaksonenovi, proto se jeho odchod nezdá nereálně.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.