Rangers a Kings poslali do Buffala skvělé nabídky na Jacka Eichela

V létě se o potenciální výměně Eichela hodně mluvilo, ve finále k ní bylo ale daleko. Eliotte Friedman v programu rádiové vysílací stanice WGR550 poodkryl letní dění v organizaci Sabres. Vážné nabídky na elitního centra podali Rangers a Kings.

Požádal Eichel o trejd, nebo nepožádal? Spekulovalo se, ovšem oficiálně na veřejnost žádná zpráva neprosákla. Právo na to každopádně měl. Buffalo nebylo ani loni schopné naplnit slova o zlepšení se, kvůli dvěma prohrám na konci základní části ani nepostoupilo do rozšířeného play-off.

Vedení Sabres řeklo jasně. Zlepši se a zlepšíme se i my. Eichel se skutečně zlepšil, na ledě byl všude, koneckonců v očích soupeřů byl právě on jedním z nejužitečnějších hráčů celé ligy. Jenže skutečně se Buffalo výkonnostně posunulo?

Eichel rozhodně spokojený být nemohl, pro Šavle může být ale ještě hůř. Ani letos to na play-off nevypadá, ba naopak. Sabres svými výkony obsazují příčky v nejhorší pětici tabulky NHL. To už Eichel klidný zůstat nemusí, loni relativně byl.

Proto Sabres neměli jediný důvod svého kapitána měnit. Nabídky jim na stole i tak přistály, od Rangers a LA Kings dokonce velmi solidní. Odpověděli ale odmítavě. „Nejsme připraveni výměnu udělat.“

V takovéto situaci je ale pochopitelné, že se ostatní kluby pokusily Eichela získat. Napoprvé neuspěly, příště může být vše jinak.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.