Radosť v Tampe! Otvoria brány štadióna, tribúny privítajú 3800 fanúšikov

Organizácia Tampa Bay Lightning dnes prišla s radostným oznámením. Ich Amalie Arena už nezostane prázdna. Klub z Floridy napodobní svojho rivala a dovolí fanúšikom návrat do hľadiska. To bude zaplnené na zhruba 20%.

Prvý zápas od zisku Stanley Cupu, ktorý si budú môcť hráči Bolts s Erikom Černákom či Ondřejom Palátom vychutnať pred zopár tisíc fanúšikmi, sa odohrá 13. marca. Na Floridu zavítajú hostia z „mesta country“, Nashville Predators.

Celkové číslo počtu fanúšikov, ktorým bude umožnený vstup do haly, je 3800. Ak pôjde všetko podľa plánu, ľudia budú prítomní počas osemnástich domácich stretnutí tímu. Posledný domáci duel základnej časti by mali Lightning odohrať siedmeho mája proti Dallasu.

Klub k článku pridal i zoznam opatrení pre vstup na štadión, ku ktorým patrí rúško, hygiena, odstupy či vstup jedine bez akýchkoľvek príznakov covidu. Do arény si fanúšikovia nebudú môcť doniesť ani ruksaky. Toto pravidlo však má zopár výnimiek.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.