První trejd je na světě, Brandon Montour se stěhuje na Floridu!

Vše se nám pomalu začíná rozjíždět! V zámoří se probudil poslední víkend před uzávěrkou přestupů a máme tu první výměnu! Brandon Montour se stěhuje z Buffala na Floridu!

Druhým směrem Panthers posílají volbu ve 3. kole draftu.

Jaký první s touto informací přišel David Pagnotta z deníku The Fourth Period.

„Nový začátek. Velmi se těším na to, až tuto sezóny úspěšně zakončím,“ stručně prohlásil Brandon Montour ve svých prvních dojmech po výměně na Floridu.

Dle podrobnějších statistik nepatří Brandon Montour mezi nejlepší obránce ligy, ba naopak. Samozřejmě, musíme brát v úvahu, že šestadvacetiletý bek působí v nejhorším týmu ligy a vyniknout v něm je velmi složité. Rasmus Dahlin by mohl vyprávět.

Nicméně ofenzívu se Montourovi snaží držet solidní. Letos odehrál doposud 38 zápasů a zaznamenal v nich 14 bodů. Pokud by se hrála klasická sezóna o 82 utkáních, atakoval by své kariérní maximum. To činí 32 bodů z první úplné sezóny (2017/2018).

„Brandon je velmi schopný, talentovaný obránce, jenž bude mít okamžitý vliv na naše výsledky. Jeho uplatnění na obou koncích kluziště a výdrž hrát několik minut na zápas je pro Floridu Panthers klíčová,“ komentoval příchod nového obránce do své organizace generální manažer Bill Zito.

One thought on “První trejd je na světě, Brandon Montour se stěhuje na Floridu!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.