PODPOR NÁS!

Budeme potrebovať vašu pomoc!

Blog Oh my Hockey vznikol pred pár rokmi spočiatku ako priestor na prezentovanie názorov na dianie v hokeji, no neskôr sa zmenil na komplexný hokejový portál, ktorý má vízie a chce rásť.

Bez financií to ale, pochopiteľne, nepôjde. Stále pracujeme dobrovoľne a snažíme sa vám priniesť čo najbohatší obsah. Web si spravujeme sami, všetko na úkor voľného času, ostatných povinností, ale i našich osobných financií. O čo lepšie by to bolo, keby sme ako novinári mohli pracovať naplno!

Preto vám ponúkame možnosť podporiť náš projekt, ktorý má potenciál dosiahnuť nevídané obzory. Na zrealizovanie našich plánov budeme bytostne potrebovať pomoc od vás, čitateľov, aby ste si naďalej mohli vychutnávať zadarmo nie len naše blogy, ale i mnoho ďalšieho. Na oplátku vám vieme sľúbiť, že sa každé vaše euro odrazí na zdokonaľovaní vášho obľúbeného hokejového blogu!

Ak máte nazvyš a neviete, kam investovať hoc len jedno euro či korunku, budeme veľmi vďační, ak sa rozhodnete dobrovoľným príspevkom podporiť blog Oh my Hockey!

Môžete tak urobiť na čísle účtu SK20 0900 0000 0051 1025 7045

alebo

na našom Patreone (odporúčané)

alebo

skrz tento formulár:

ĎAKUJEME!