Podľa Ovečkina je Wilsonov trest trochu vtipný

V posledných dňoch sa o tom popísalo naozaj veľa. Faul Toma Wilsona vyvolal hlasné reakcie, špeciálne pre skutočnosť, že ide o niekoľkonásobného hriešnika. Našli sa aj ľudia, čo si ho zastali. Do týchto radov sa postavil Alex Ovečkin.

Kapitán Washingtonu Capitals bol sám pokutovaný za seknutie medzi nohy hráča z radov Bruins, Trenta Frederica. Jeho kolega z útoku dostal tvrdší, sedemzápasový test. Oficiálnym dôvodom suspendácie je narazenie na mantinel. O ten si Brandon Carlo následkom Wilsonovho faulu nešťastne udrel hlavu a musel byť prevezený do nemocnice.

Ovečkin berie trest za príliš vysoký, dokonca povedal, že je trochu vtipný. V prvom rade sa mu nepáči, že bol Wilson „odmenený“ za niečo, za čo nedostal žiadny trest v hre. „Keď hráte hokej, na podobné veci musíte byť pripravení, musíte vedieť, kto je na ľade,“ nechal sa počuť.

Wilson si nezahrá v najbližších siedmich zápasoch, na súpiske Caps ho dnes v noci nahradil Daniel Sprong. Carlov zdravotný stav bude podľa kouča Cassidyho posudzovaný na týždennej báze.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.