Panthers predĺžili zmluvu s Kevinom Connautonom

Florida Panthers sa dohodli na predĺžení kontraktu s jedným zo svojich obrancov. Tým je Kevin Connauton, ktorý dostal ročnú dvojcestnú zmluvu s platom 825 tisíc dolárov na úrovni NHL a 300 tisíc na úrovni AHL.

K novinke sa vyjadril generálny manažér Bill Zito v krátkom vyhlásení: „Kevin je obrancom-veteránom, ktorý pre náš klub znamená stabilitu aj vodcovstvo na ľade, ako i mimo neho. Sme radi, že sa vráti do našich obranných radov aj v sezóne 2021/22.“

31-ročný kanadský obranca s 321 odohranými zápasmi v NHL ich odohral v poslednom ročníku len sedem so ziskom jednej asistencie. Väčšinu času strávil v taxi zostave. Patrí medzi hĺbkových obrancov mužstva, v ktorom odohral prvý rok po príchode z Colorada, kde si nenašiel stabilné miesto v prvom tíme a musel sa uspokojiť s rolou farmára.

V sezóne 2020/21 zarábal iba ligové minimum, teda 700 tisíc, dostane teda pridané. Jeho nový kontrakt zahŕňa podpisový bonus 25 tisíc dolárov.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.