Panarin načas odchádza od hokeja, je obvinený z násilia

Šokujúca novinka dnes prišla z ruských médií. Hlavná hviezda newyorských Rangers, Artemij Panarin, čelí obvineniu z násilia spred desiatich rokov.

Ako informuje novinár Larry Brooks z NY Post, Artemij Panarin si berie prestávku. Nevedno, ako dlho bude chýbať, ale čelí vážnemu obvineniu z Ruska. To hovorí, že mal v roku 2011 po prehre v Rige zbiť 18-ročné dievča. Obvinil ho jeho bývalý kouč z KHL, Andrej Nazarov.

Ruský novinár Slava Malamud informuje, že Nazarov je „mentálne nestabilný“ človek. Hovorí, že Panarin mal dievča zbiť v bare. Celý príbeh má aj politické pozadie. 29-ročná ruská hviezda sa nedávno postavila na obranu Alexeja Navaľného, hlavného nepriateľa súčasného prezidenta Ruskej federácie, Vladimíra Putina.

Nazarov v rozhovore pre sports.ru tvrdí, že si mal Panarin nájsť osemnásťročnú Lotyšku a silnými ranami ju zložiť k zemi. Podľa Nazarova nemal byť útočník zbavený viny, hoci napokon sa vraj celý prípad ututlal. K jeho vytiahnutiu sa tréner odhodlal až po desiatich rokoch.

Sám Nazarov vytiahol aj tému jeho „provokácií voči Putinovi na sociálnych sieťach“. Tie vraj majú mať základ v jeho povahe. Nazarov v rozhovore povedal, že mladý Rus ako zelenáč v klube Viťaz Čechov kradol, vyvyšoval sa nad slabšími.

Špekuluje sa, že celý prípad je vykonštruovaný. Panarinovi pre jeho protiputinovské názory vraj hrozí vylúčenie z olympijského tímu.

Nazarova berie veľká časť hokejovej verejnosti ako psychicky nespôsobilého človeka, až „blázna“.

One thought on “Panarin načas odchádza od hokeja, je obvinený z násilia

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.