Ottawa robí zmeny. Skúsený Coburn putuje na waivers

Ottawskí Senators na seba v dnešný večer upútali veľa pozornosti. Rošády v rámci pohybu medzi prvým tímom, taxi squad a farmou sa dotkli až troch hráčov.

Najzaujímavejším menom v rámci týchto obmien je veterán Braydon Coburn. 35-ročný kanadský obranca sa predstavil v ôsmich z doterajších desiatich duelov Sens, pripísal si jednu asistenciu. Nevyšiel mu najmä posledný zápas, ktorý sa skončil porážkou proti Edmontonu Oilers, mal tri mínusové body.

Coburn hrá v hlavnom meste Kanady svoj prvý ročník. Vedenie „senátorov“ ho spoločne s Cedricom Paquettem a voľbou v druhom kole draftu 2022 získalo z Tampy Bay výmenou za Mariána Gáboríka a Andersa Nilssona. Útočník Paquette tiež nezažíva dobrý štart. V deviatich stretnutiach zaknihoval jediný gól.

Vedenie organizácie poslalo na farmu beka Jonathana Aspirota. Ten bol na taxi squad a neodohral ani jeden zápas. Opačným smerom smeruje Erik Brännström. 21-ročný švédsky obranca začal sezónu vo Švajčiarsku, v drese SCL Tigers si pripísal úctyhodných osem bodov v desiatich stretnutiach.

Ottawa Senators sú s tromi bodmi na chvoste tabuľky celej NHL.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.