Oshie a Dowd sa vrátili po zraneniach. Obaja hneď v prvom zápase bodovali

Oh My Hockey|21. nov 2021 o 11:05

Washington Capitals včera aktivovali z listiny zranených útočníkov T.J. Oshieho a Nica Dowda.

Obaja sa po dlhšej pauze pripojili k tímu v nočnom stretnutí proti San Jose Sharks. Capitals vyhrali jasným výsledkom, Žralokov porazili 4:0. Vynikli najmä v efektivite, premenili 17 z 21 striel.

Oshie, ktorý chýbal od 27. októbra pre zranenie nohy, odohral 14 minút a 15 sekúnd, zviditeľnil sa ôsmimi hitmi. Prihrával na druhý gól Washingtonu, strelil ho Alexander Ovečkin.

Vrátil sa aj Nic Dowd, ten pre zranenie vynechal zhruba týždeň a pol. Americký útočník strávil na ľade 16 minút a 6 sekúnd, asistoval na gól Ovečkina do prázdnej brány. Ani on sa nebál fyzickej hry, bodyčekoval trikrát a zblokoval jednu strelu.

Na farmu po aktivovaní Oshieho a Dowda odišiel Brett Leason.

Súvisiaci obsah

Nachádzate sa tu:
Domov»Hokej»NHL»Oshie a Dowd sa vrátili po zraneniach. Obaja hneď v prvom zápase bodovali