Oscar Klefbom pravdepodobne nebude hrať ani v sezóne 2021/22

Oscar Klefbom kompletne vynechal ročník 2020/21. Posledný duel v NHL odohral 7. augusta 2020, odvtedy na ľad nevkročil. A jeho pauza sa ešte stále nekončí. Potvrdil to Ken Holland, generálny manažér Edmontonu Oilers, na tlačovej konferencii.

Tá sa primárne týkala zisku Duncana Keitha, no novinári ju využili aj na otázky ohľadom Klefbomovho stavu. Holland fanúšikov nepoteší. Švédsky bek zrejme nebude hrať ani v najbližšej sezóne, jeho šance na návrat označil Holland za „veľmi malé“.

V zmluve má ešte dva roky. Pre „olejárov“ je jeho maródka veľkou stratou, veď pred komplikáciami hrával zhruba 25 minút na zápas a ešte stále nebol na vrchole. Trápi ho rameno, ktoré sa pred časom nezahojilo správne a zadák musel podstúpiť operáciu.

Nevedno, čo čaká Klefboma v budúcnosti. Dva roky bez hokeja by boleli a boli citeľné, zároveň sa nevie, či sa jeho rameno vôbec niekedy dostane do pôvodného stavu.

FOTO: NHL.com

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.