Ne. sep 20th, 2020

Ohmyhockey.com

Blog mladých zarytých hokejových fanúšikov o situácii na klziskách aj mimo nich.

OMH tipuje: Kto vyhrá individuálne trofeje v nasledujúcej sezóne?

1 min read

Nová sezóna sa nám neúprosne blíži. Už dnes v noci vypukne nový ročník najslávnejšej hokejovej ligy sveta, na ktorú jej fanúšikovia po celom svete čakali dlhé mesiace. Na NHL sme sa veľmi tešili aj my.

Ako každá takáto udalosť, ani tentoraz sa to nezaobíde bez rôznych predikcií a predpovedí. Vrcholom každej sezóny je letné udeľovanie individuálnych cien. Na tie si brúsia zuby hviezdni kandidáti, ktorých je síce iba úzka skupina, no napriek tomu je pre veľkú vyrovnanosť súťaže ťažké trafiť presné meno.

Kým v otázke Hart Trophy, Art Ross Trophy či Maurice Richard Trophy sme sa celkom zhodli (Samo je iluminát, tak je jasné, že niečo navyše tuší, a tak to bude mať trochu inak), trebárs Selke Trophy je pred novou sezónou vecou neznámou. Veľkú „podívanú“ navyše sľubuje aj súboj o Calder Trophy pre nováčika roku, kde Matúš vytiahol z rukáva čierneho koňa v podobe Alexandra Texiera.

Vyjdú nám naše tipy alebo sme vedľa? A s ktorými z nich sa stotožňujete najviac?

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.