O DeAngela se mají zajímat až čtyři týmy

Tony DeAngelo je momentálně velmi probíraným tématem. O jeho incidentu v kabině Rangers toho bylo napsáno hodně, a to i na našem webu. Stejně tak jsme informovali, že jeho dny v tomto týmu sečteny. Reportér TSN, Bob McKenzie, včera v rozhovoru na NBC zmínil, že by se o ofenzivního obránce mohly zajímat až 4 týmy.

Podle McKenzieho se má jednat o Calgary Flames, Detroit Red Wings a kalifornskou dvojici Anaheim Ducks a Los Angeles Kings. Prodávající, tedy New York Rangers, jsou údajně ochotní ponechat si až 33 % platu 25letého obránce, což značně zvyšuje jeho šanci na výměnu. DeAngelo si ročně vydělá 4,8 milionu dolarů, smlouva mu končí po příští sezóně.

Reportér John Hoven, pohybující se v blízkosti klubu LA Kings, ale v nedávné epizodě podcastu Kings Of The Podcast vyvrátil možnost, že by Králové měli být mezi předními zájemci. „Kings se o něj zajímali, líbí se jim, jak hraje. Ale je kolem něj moc otazníků a nechtějí si narušit pohodu v kabině. Navíc by zabral jedno místo na soupisce, kde chce LA obehrávat mladé beky jako Clague, Anderson nebo Björnfot. Nemyslím si tedy, že by Kings předkládali nějakou nabídku na výměnu.“

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.