Nolan Patrick sa vracia, mal by hrať v útoku s Voráčkom

Prípravné kempy tímov sa blížia ku koncu. Ich veľmi dôležitými súčasťami sú tréningové zápasy, kde je zostava rozdelená na dva tímy, ktoré proti sebe nastúpia. Kouči sa zväčša držia nastavených útokov a radia sa, koho vziať do NHL.

Výnimkou nie je ani Philadelphia.

Flyers dnes v noci postavili proti sebe dve mužstvá – oranžové a biele. Bieli zvíťazili 4:2 a v stretnutí opäť dominoval Nolan Patrick – tak, ako v celom kempe. Niektoré reporty dokonca hovoria, že bol v rámci prípravy najlepším hráčom celého mančaftu.

„Je to skvelé, byť konečne späť,“ pochvaľuje si 22-ročný útočník. „Už je to dlho, čo som nehral. Nikto nechcel, aby to bolo takto dlho, ale o to viac si užívam, že som konečne späť na ľade a s tímom.“

Dvojku draftu 2017 od začiatku profesionálnej kariéry trápia zdravotné problémy. Najväčšie komplikácie prišli v apríli 2019. Odvtedy nehral pre pretrvávajúce migrény, vynechal celý minulý ročník. Svoj zdravotný stav pred novinármi rozoberať nechcel.

Zdá sa však, že sa mu polepšilo. Okolnosti zatiaľ nasvedčujú tomu, že bude pripravený naskočiť do otváracieho duelu. Ak tréneri neurobia zmenu, odohrá ho v lajne s Jamesom van Riemsdykom a Jakubom Voráčkom. V tréningovom zápase boli veľmi ofenzívne aktívni, súperovi nedávali oddýchnuť, tvorili nápor na bránu oranžových.

Takto pravdepodobne budú vyzerať útoky Flyers v úvodnom zápase sezóny:

  1. Oskar Lindblom – Sean Couturier – Travis Konecny
  2. Claude Giroux – Kevin Hayes – Joel Farabee
  3. James van Riemsdyk – Nolan Patrick – Jakub Voráček
  4. Michael Raffl – Scott Laughton – Nic Aube-Kubel
Coming Soon
Vydrží Patrickovi zdravie po celú sezónu?
Vydrží Patrickovi zdravie po celú sezónu?
Vydrží Patrickovi zdravie po celú sezónu?

One thought on “Nolan Patrick sa vracia, mal by hrať v útoku s Voráčkom

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.