Nolan Patrick opět mění agenta, požádá Flyers o trejd?

Dvojka draftu z roku 2017, Nolan Patrick, má sice teprve 22 let, přesto už podruhé mění agenta. Jedná se už o třetího agenta během třech let, který Patricka zastupuje. Podle reportéra z prostředí Flyers, Anthonyho SanFillipa, může být důvodem, že chce Patrick začít úplně od znova v jiném týmu, měli bychom tak prý čekat, že dříve či později požádá Philadelphii o výměnu.

„Nolan změnil agenta, protože plánuje požádat o trejd. Nechce tu být, nelíbí se mu kritika jeho osoby, nelíbí se mu pozornost, která je na něj upřena, nesedí si s koučem. Zkrátka tu už nechce být,“ řekl SanFillipo ve svém podcastu.

Jako jednu z možností to nevyloučil ani insider TSN Frank Seravalli, podle kterého bude zajímavé Patrickovy kroky v létě sledovat. Jen pro připomenutí, rodák z Winnipegu vynechal celou loňskou sezónu, kvůli zdravotním problémům. Letos se na led vrátil, ale zůstal za očekáváním, v 52 zápasech nastřádal pouhých 9 bodů za 4 góly a 5 asistencí. I to je důvodem, proč Patrick pokukuje po angažmá, kde by mu mohl být dopřán tzv. „fresh start“.

„Na jednu stranu je určitě pozitivní, že Nolan zvládl absolvovat celou sezónu poté, co předchozích 19 nebo 20 měsíců vůbec nehrál,“ říká Chuck Fletcher, generální manažer Flyers. „Nerozhodilo ho ani pár ostrých hitů. Na tom se určitě dá stavět. Na druhou stranu si ale myslíme, že jeho kondička může ještě růst. Pokud zvládne zůstat zdravý celé léto, tak se určitě posune. Letos to ještě nebylo ono, viděli jsme, že v back-to-back zápasech měl určitý propad v bruslení v tom druhém zápase.“

Nejen od Fletchera, ale od celé organizace Philadelphie zaznívá, že by Patricka rádi viděli v kempu poté, co absolvuje standardní letní přípravu. To ale nemusí být tak snadné, 22letému Kanaďanovi v létě končí smlouva, po které se stává omezeným volným hráčem. Pokud se tak naplní spekulace, pravděpodobně v létě uvidíme výměnu jeho práv do jiného týmu. Fanouškům Flyers tak radíme, aby ještě počkali s případnou koupí Nolanova dresu.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.