Nolan Patrick dostal povolenie hrať. Vracia sa po vyše roku a pol

Útočník Philadelphia Flyers a niekdajšia dvojka draftu, Nolan Patrick, mal dnes podľa pôvodného plánu hviezdiť. Bohužiaľ ho trápia zdravotné patálie, konkrétne problémy s migrénami, pre ktoré nehral od apríla 2019.

Celý minulý ročník vynechal. 22-ročný pravák dostal od lekárov konečne povolenie ísť na ľad. „Nechcem rozoberať, ako je na tom moja hlava. Uvidíme, ako to pôjde v príprave,“ povedal podľa AP. „Bolo to ťažké, mentálne vás takéto zranenie ovplyvní viac než iné. Dúfajme, že budem čoskoro späť.“

Patrick je odhodlaný a podľa trénera Vigneaulta uňho vidno nadšenie z toho, že je späť. Generálny manažér Chuck Fletcher radšej krotí pozitivitu a zostáva realistom.

„Už som tu týždeň a (Patrick) vyzerá dobre,“ povedal o ňom Sean Couturier, víťaz Selke Trophy. „Všetci vieme, aký talent v Nolanovi drieme. Sme šťastní, že ho máme späť. Môže byť veľkou súčasťou nášho tímu.“

V drese Flyers odohral Patrick od roku 2017 145 zápasov, v ktorých zaknihoval 61 (26+35) bodov.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.