Po. feb 17th, 2020

Ohmyhockey.com

Blog mladých zarytých hokejových fanúšikov o situácii na klziskách aj mimo nich.

Pittsburgh Penguins

Najnovšie články

V Minnesote sa radujú, Zucker odchádza za obrovskú protihodnotu

V Minnesote sa radujú, Zucker odchádza za obrovskú protihodnotu

Jason Zucker bol dnes v noci vymenený do Pittsburghu Penguins výmenou za útočníka Alexa Galchenyuka, obrancu-prospekta Calena Addisona a výber…
ST: Phil Kessel bude vymenený. Kam? Bohvie

ST: Phil Kessel bude vymenený. Kam? Bohvie

V posledných dňoch sa diaľkou hokejových internetov šírila ako rýchlosťou svetla správa o tom, že Minnesota Wild a Pittsburgh Penguins…
KRÁTKE SPRÁVY

John Marino po operácii mimo na 3-6 týždňov
11.2.2020 o 10:25
Mladý bek Penguins, John Marino bude Pittsburghu chýbať 3-6 týždňov po operácii lícnych a tvárových kostí. Zranenie mu bolo spôsobené počas zápasu s Tampou Bay, kedy dostal pukom do tváre.

Štyri tímy s vážnym záujmom o Jasona Zuckera
10.2.2020 o 10:35
Russo taktiež prezradil, že Arizona, Pittsburgh, Carolina a Calgary javia vážny záujem o krídelníka Wild, Jasona Zuckera a ak príde správna ponuka, tak to Wild zvážia a k výmene dôjsť môže.

Boj o Toffoliho vrcholí
9.2.2020 o 13:15
Kto napokon získa Tylera Toffoliho, ktorý sa už zdá byť jednou nohou preč z Kalifornie? Veľký záujem majú Penguins aj Flames.

Coach Sullivan on Hornqvist: "He's a great teammate and person, and just wants to help this team win. He's the ultimate competitor as we've witnessed over the last 5+ years. I was happy for him that he scored a few. He was certainly deserving."

Story: http://pens.pe/2SvptE6

Pittsburgh has scored a power-play goal in four-straight games and have six power-play goals in their last seven contests.

With his power-play goal, @Letang_58 extended his point streak to five games (3G-3A).

Tanev on Hornqvist: “He’s a veteran presence - it's a calming factor for both Teddy and me... He plays the right way and he’s been doing that for a lot of years in this league. It rubs off on a lot of us, myself included, and I want to play and echo my game towards him.”

Coach Sullivan: "I think we’re getting back to the game that has brought us success most of the year. There are some areas we have to tighten up… We’re playing the game hard. We just have to play a little smarter in the critical times."

WINfographic 📈: http://pens.pe/2uGySQc

Load More...

SLEDUJ INSIDEROV PENS!

josh yohejosh yohe
Josh Yohe
@JoshYohe_PGH
Zdroj obrázku: NHL
rob rossirob rossi
Rob Rossi
@Real_RobRossi
matt venselmatt vensel
Matt Vensel
@mattvensel