Nezapomenutelná tiskovka. Opilý Kučerov pobavil a rýpnul si do fanoušků Montrealu

Každá výhra Stanley Cupu s sebou nese spoustu příběhů, emocí a také minimálně jednoho hokejistu, který v opilosti tropí eskapády. Letos si na sebe uzmul pozornost útočník Tampy Nikita Kučerov, který přišel na pozápasovou tiskovou konferenci bez trička, opilý a s pivem v ruce. Slovanské kořeny zkrátka nezapřete.

Hned úvod měl stylový, novinář Joe Smith se hlásil s dotazem, jakmile jej moderátor uvedl, Kučerov okamžitě vypálil „Pojď na to Joe, ptej se!“. Smith se následně zeptal na dojmy z výhry druhého Stanley Cupu v řadě. „Nevím co říct, je to zas*aný back-to-back, nemohl jsem spát tři dny, nakonec se nám ale povedlo vyhrát tenhle zápas. Vasy byl neuvěřitelný, nejlepší hráč na ledě. Říkal jsem mu několikrát, že je nejlepším brankářem v lize, ale Vezinu nakonec dali tomu z Vegas,“ odvětil 28letý Rus v narážce na Marca-André Fleuryho.

Kučerov pokračoval „I loni to dali někomu jinému. Blbost. Vasy je ten, kdo vyhrál dvakrát po sobě pohár. Já mu ale pořád opakoval, že je nejlepší. Držel nás i dnes, díky němu jsme byli pořád ve hře. Vždyť vychytal čisté konto, co k tomu mám dodat.“

Když už probral brankáře, měl Kučerov potřebu vyjádřit se ještě k fanouškům Montrealu. „Jsem rád, že jsme vyhráli dnes, nechtěli jsme sérii natahovat a vracet se do Montrealu. Jejich fanoušci… Po minulém zápase se chovali, jakoby vyhráli Stanley Cup. Děláte si ze mě srandu? Jejich finále byla minulá série.“

Ve zbytku tiskové konference si Kučerov také postěžoval na „rekordní“ počet otázek. Tím rozumějte více než dvě, jak tomu bývá po klasickém utkání. Tiskovka se okamžitě stala hitem na sociálních sítích.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.