Oh my Hockey

Prenikni hlbšie do sveta NHL

Zdroj obrázku: ocregister.com

Nováček Trevor Zegras dnes v noci odehrál druhý zápas v NHL ve své kariéře. I tentokrát protivníkem jeho Ducks byla Arizona. Oficiální branku ve hře sice ještě nevstřelil, ovšem svůj nájezd proměnil ve velkém stylu.

Arizona sice ve třetí třetině ještě prohrávala o tři góly, ovšem během šesti a půl minuty v druhé polovině dvacetiminutovky po brankách Pitlicka, Chychruna a Kessela vyrovnala na 3:3.

V prodloužení nikdo nerozhodl a na řadu přišla trestná střílení. V nich se jako první prosadil právě Trevor Zegras, nicméně Garland a Dvorak našli odpověď a díky nim Coyotes získali druhý bod.