Travis Green ostáva na pozícii hlavného trénera Vancouveru Canucks

Ako píšu viacerí zámorskí insideri, čoskoro by sme mali mať oficiálne potvrdené, že Vancouver Canucks podpísali nový kontrakt s trénerom Travisom Greenom. Napriek chabej sezóne tak v organizácii zostáva ako generálny manažér Jim Benning, tak hlavný tréner Travis Green.

Ako prvý o veci informoval Darren Dreger. Povedal, že dohoda je na svete, hoci kontrakt ešte musí byť formálne sfinalizovaný. Pierre LeBrun ho doplnil s tým, že rokovania sa natiahli do neskorej noci.

Keďže ide o úplne prvotné a neoficiálne informácie, nevieme o žiadnych ďalších detailoch.

EDIT: Je to oficiálne! Canucks oznámili, že sa s Greenom dohodli na novom viacročnom kontrakte.

„Sme nadšení, že Travis Green naďalej povedie Canucks ako hlavný tréner. Zahodil za hlavu náročný rok a hľadí vpred vpred, aby sa zameral na budúce sezóny,“ uviedol generálny manažér Benning. „Naším plánom vždy bolo vychovať mladé jadro a obklopiť ho hráčmi, ktorí nám môžu pomôcť vyhrať. Máme jedných z najlepších mladých hráčov v NHL a myslím si, že Travis je tým správnym trénerom, ktorý nám pomôže dosiahnuť tímový úspech a návrat do play-off. “

„Koučovať Vancouver Canucks bolo vždy výsadou a som nadšený z príležitosti pokračovať v tom,“ povedal tréner Green. „Verím, že tento mladý tím a organizácia sú na vzostupe. Ukázali charakter, pevnú vôľu zvíťaziť a v nasledujúcich rokoch očakávame veľké veci. Ďakujem Jimovi, Francescovi a rodine Aquiliniovcov za príležitosť pokračovať ako tréner Vancouveru Canucks.“

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.