Studenič pripravený nastúpiť do zápasu proti Švajčiarom

Slovenskú hokejovú reprezentáciu dnes o 15:15 čaká veľká výzva. Postaví sa proti nepríjemným Švajčiarom. Po troch výhrach v rade sa pokúsia ďalšími bodmi priblížiť k štvrťfinále. Aktuálne patrí Slovensku prvá priečka v tabuľke A-skupiny pred druhým Ruskom.

Senzačný duel proti favorizovanému ruskému výberu dohrávali bez jediného hráča tímu, ktorý v ostatnom ročníku nastúpil v NHL, Mariána Studeniča. Stretnutie musel opustiť potom, čo v 45. minúte nohou blokoval pokus protihráča. Našťastie sa nejedná o zlomeninu.

„V stredu som bol na ľade. Noha síce trochu bolí, ale je to bez problémov. Som pripravený nastúpiť,“ cituje útočníka web hockeyslovakia.sk. O negatívnej sérii Slovákov so Švajčiarmi povedal: „Mali by sme veriť v seba, nevšímať si to, že so Švajčiarmi sa nám nedarí. Veď sme zdolali Rusov. A ako na nich zapôsobila vysoká prehra so Švédskom? To sa ukáže na ľade. My musíme byť pripravení a sústrediť sa len na seba. Je jedno, aké boli doteraz výsledky. Každý zápas je iný.“

[cfgeo_banner id=“11213″]

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.