O Sergačeva budú mať záujem Kings

Michail Sergačev je jedným z hokejistov, okolo ktorého sa začínajú víriť vody prestupových špekulácií. Ruský zadák v službách Tampy Bay má zmluvu ešte na jeden rok, po ktorom sa z neho stane obmedzený voľný hráč. Zarába 4,8 mil. dolárov ročne.

Platový strop je pre aktuálnu zostavu Tampy Bay Lightning nepostačujúci. Situáciu nezlepšuje ani fakt, že sa v dôsledku doby hokeja bez divákov a straty financií nemá dvíhať. Je preto veľmi možné, že si to odnesie niektorý z dôležitých hráčov. 22-ročný Sergačev je údajne jedným z adeptov, nad ktorými vedenie v tejto súvislosti uvažuje.

Ak ho Bolts budú predávať, do hry oňho by sa mali zapojiť Los Angeles Kings. Informuje o tom insider John Hoven, avšak dodáva, že získať Sergačeva nebude ľahké, keďže záujem by mali mať aj ďalšie kluby.

Ruský zadák zaknihoval v 56 dueloch poslednej základnej časti 30 (4+26) bodov. V 15 stretnutiach play-off má na konte zatiaľ dve asistencie.

[cfgeo_banner id=“11213″]

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.