Martin Nečas dvěma krásnými góly pomohl Carolině k výhře v prodloužení

Český útočník v dresu Caroliny Hurricanes Martin Nečas byl hlavní osobností zápasu číslo pět mezi Canes a Predators. Nejdříve brankou v přesilovce vyrovnával v první třetině na 1:1, poté sedm minut před koncem základní hrací doby srovnal krásným sólem přes celé hřiště podruhé.

Carolina nakonec rozhodla zápas hned na začátku prodloužení při hře ve čtyřech hráčích na obou stranách. V 63. minutě se prosadil na hranici brankoviště kapitán Jordan Staal, pro kterého to byla již čtvrté branka v pátém zápase play-off. Hurricanes tak budou mít v příštím zápase v Tennessee šanci postoupit do druhého kola.