Lehner dostal od Fleuryho detí pred semifinále obrázky pre šťastie

Medzi najlepšou brankárskou dvojicou základnej časti je priateľské puto. Bulvárne špekulácie síce ešte pred ročníkom 2020/21 hovorili o tom, že medzi sebou nemajú rivali a zároveň kolegovia veľmi dobrý vzťah, keďže Lehner prišiel, aby Fleurymu vzal post jednotky, avšak nič z toho zjavne nebola pravda.

Vegas Golden Knights skončili po roku opäť pred bránami finále. Ani (podľa víťazstva Conn Smythe Trophy) najlepšie brankárske duo formou nestačilo na v protivníkovej bráne stojaceho Careyho Pricea. Fleury zo šiestich zápasov nastúpil v štyroch. Lehner v dvoch. Jeden vyhral, druhý – rozhodujúci – prehral.

Prvotné emócie opadli a švédsky gólman odhalil čo-to zo zákulisia tímu. Ako píše Vince Sapienza na Twitteri, deti Marca-André Fleuryho pripravili Lehnerovi prekvapenie. Pred sériou proti Montrealu Canadiens mu nakreslili obrázky, na ktorých písalo „Veľa šťastia“.

Ako dopĺňa novinár, „to je to puto, ktoré počas sezóny málokto vnímal“. Fanúšikovia sa zhodujú, že dvojica si namiesto rivality zvolila vzájomnú podporu, ľudskosť a profesionalitu, čo sa odrazilo aj na ich výkonoch. Lehner doplnil: „Flower je pre mňa veľkou legendou takisto, ako je veľkou legendou pre vás všetkých.“

[cfgeo_banner id=“11213″]

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.