Jim Benning zostane na pozícii generálneho manažéra Vancouveru

Po náročnej a neúspešnej sezóne zatemnili Vancouver Canucks mraky špekulácií. Netýkajú sa iba hráčov, práve naopak, v ostatných dňoch sú zamerané špeciálne na vedenie organizácie. Povráva sa, že novú rolu v klube čoskoro dostanú bratia Sedinovci. Zároveň nevedno, čo bude s koučom Travisom Greenom, ktorému sa končí kontrakt.

Záhada za záhadou, avšak túto temnotu konečne zalial lúč pravdepodobnosti hraničiacej s istotou. Jim Benning, často kritizovaný generálny manažér Vancouveru Canucks, zostane v organizácii aj naďalej. Informuje o tom insider zo stanice Sportsnet, Elliotte Friedman.

Druhý najdlhšie slúžiaci manažér v 50-ročnej histórii Canucks tu pôsobí presne sedem rokov. Predtým dlhé roky pracoval v Buffale – kedysi ako mládežnícky skaut, neskôr ako riaditeľ skautingu. Potom sa presunul do Bostonu do roly asistenta generálneho manažéra. Jeden rok pôsobil dokonca v Anaheime, a to ešte v sezóne 1993/94.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.